Delmanowski | O nas
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

O nas

Cały czas stawiamy przed sobą

Nowe wyzwania

Kancelaria Radcy Prawnego Jan Delmanowski powstała w lipcu 2016 roku w wyniku przekształcenia biura Doradztwa Prawnego istniejącego od dnia 01 maja 2011 roku. Wtedy to założyciel Kancelarii postanowił założyć samodzielną praktykę prawniczą i wykorzystać dotychczas zdobyte doświadczenie w zakresie obsługi zarówno osób fizycznych, jak i prawnych – które nabył w kancelarii radcy prawnego oraz kancelarii adwokackiej – do jak najlepszego świadczenia usług prawnych na rzecz każdego, kto takiej pomocy potrzebuje.

Obecnie Kancelaria świadczy kompleksowe usługi na rzecz osób fizycznych i prawnych.

Prawo cywilne0%
Prawo karne0%
Prawo gospodarcze0%
Prawo rodzinne0%
Windykacje0%
Prawo jest sztuką tego co dobre i słuszne.

Nasz zespół

SGF08810 copy

W Kancelarii mec. Delmanowski zajmuje się głównie sprawami z dziedziny prawa cywilnego, gospodarczego, prawa pracy oraz prawa rodzinnego, zarówno w zakresie przygotowania umów i pism procesowych, jak również występując przed sądami powszechnymi.

Jan Delmanowski

Radca prawny, założyciel Kancelarii

jan@delmanowski.pl

 

 • radca prawny;  członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu
 • absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • absolwent studiów podyplomowych na kierunku Organizacja i Zarządzanie w sporcie – Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
 • Inspektor Ochrony Danych osobowych
 • uczestnik międzynarodowego szkolenia TRACHILD – radca prawny reprezentant dzieci w sądowych postępowaniach karnych, cywilnych i administracyjnych
 • uczestnik międzynarodowego szkolenia Training of Lawyers on the Law regarding Violence Against Women (TRAVAW)
Anna Święcichowska-Tchórz

W Kancelarii mec. Święcichowska-Tchórz zajmuje się głównie sprawami z dziedziny prawa rodzinnego oraz dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych, zarówno w zakresie przygotowania pism procesowych, jak również reprezentując Klientów Kancelarii w postępowaniach sądowych.

Anna Święcichowska-Tchórz

Radca prawny

kancelaria@swiecichowska.pl

 

 • radca prawny;  członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu
 • absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • na co dzień prowadzi indywidualną praktykę -> http://swiecichowska.pl/
lukasz

W Kancelarii Łukasz zajmuje się koordynowaniem pracy wszystkich pracowników Kancelarii oraz osób współpracujących z Kancelarią z zewnątrz. Ponadto na co dzień zajmuje się obsługą jednego z największych Klientów Kancelarii i sprawuje pieczę nad ponad 200 postępowaniami sądowymi naszych Klientów

Łukasz Klimaszyk

Asystent Radcy prawnego

lukasz@delmanowski.pl

 

 • Student IV roku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
justyna

W Kancelarii mec. Koleśnik-Kijewska odpowiada w głównej mierze za reprezentowanie interesów naszych Klientów przed Sądami w północnej części kraju – głównie na terenie województwa Pomorskiego oraz Zachodniopomorskiego. Ponadto służy nieocenionym doradztwem w zakresie obsługi prawnej Klientów, na co dzień operujących na w/w terytorium.

Justyna Koleśnik-Kijewska

Radca prawny

kancelaria@radcaprawny.koszalin.pl

 

 • radca prawny;  członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Koszalinie
 • absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • na co dzień prowadzi indywidualną praktykę -> http://radcaprawny.koszalin.pl/
Jeśli prowadzisz własny biznes i jesteś tym zmęczony – to znak, że robisz to źle.

Wiedza i doświadczenie

O kancelarii

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do każdego klienta. Nie ma dla nas znaczenia, czy reprezentujesz Spółkę z wielomilionowym kapitałem i przygotowujesz się kolejnej fuzji, czy też przychodzisz we własnej sprawie, ponieważ zmagasz się z uciążliwym sąsiadem.

Nawiązując relację z klientem staramy się rozmawiać w zrozumiałym dla Ciebie języku, unikając prawniczego żargonu i nic nie mówiących formuł. Przede wszystkim chcemy zrozumieć Twój problem i zaproponować jego rozwiązanie. Być może nie będzie ono spełniało Twoich wcześniejszych oczekiwań. Ale może przekonamy Cię, że jest najwłaściwsze?</p[>

Jak pracujemy?

Różnie – wszystko zależy od rodzaju sprawy, nad którą pracujemy. Raz spotkasz nas podczas batalii na sali rozpraw, a innym razem podczas rozmów polubownych u mediatora. Czasami Twoja sprawa wymagać będzie spokojnej rozmowy w zaciszu naszej Kancelarii, a czasami wręcz przeciwnie – właściwym będzie spotkanie w większym gronie w neutralnej lokalizacji.

Relacja „klient – pełnomocnik” wymaga elastyczności i nawiązania specyficznej więzi, do czego zawsze dążymy. Przyjdź – sprawdź – poczuj się u nas dobrze.

Czego nie robimy?

Nie decydujemy się na prowadzenie spraw, na których się nie znamy. Jeśli masz problem, w którym nie jesteśmy w stanie bezpośrednio Ci pomóc – pomożemy wskazać osobę spośród ekspertów z nami współpracujących, którzy zrobią to lepiej.

Nie obiecujemy, że wygramy każdą sprawę. Przy przyjęciu sprawy zawsze staramy się oszacować jakie są szanse na jej pomyślne rozwiązanie, ale nie jesteśmy w stanie zagwarantować powodzenia w każdym przypadku.

Nie negujemy Twoich pomysłów. Jeśli masz wizję tego, jak chciałbyś rozwiązać swój problem – sprawdzimy czy jest ona możliwa do zrealizowania. Współpraca to działanie polegające na aktywnym udziale wszystkich zainteresowanych – w tym również Klienta.